Pokaż się w sieci – stwórz stronę internetową

Posiadamy sklep stacjonarny i chcemy poszerzyć swoje usługi. Mamy coś do przekazania i chcemy założyć bloga. To idealne powody aby stworzyć swoją własną stronę internetową. Stroną www może być sklep internetowy, blog, poradnik. Wszystko co nam przyjdzie do głowy.
Stworzenie strony internetowej wymaga wybranie domeny, czyli adresu internetowego. Ważne jest to abyśmy to my byli właścicielami domeny. Kupując domenę trzeba zwrócić uwagę na to, by nazwą miała zbliżony temat do tego, który będzie poruszany na naszej stronie internetowej. Kolejne co musimy zrobić to zorganizować naszą stronę internetową. Strona taka musi być przede wszystkim czytelna. Teksty na niej umieszczane powinny być zrozumiałe dla każdego odbiorcy. Ważna jest także nawigacja strony. jeśli prowadzimy sklep internetowy powinniśmy umieścić też swoje dane kontaktowe. Zakładając stronę www należy także pamiętać o jej utrzymaniu czyli hostingu. jest to serwer, na którym nasza strona internetowa jest utrzymywana. Przy wyborze hostingu trzeba zwrócić uwagę na cenę utrzymania naszej strony, na szybkość i jakość świadczonych usług.
Strona internetowa pozwala zaistnieć każdemu w świecie wirtualnym. jest sposobem na rozreklamowanie firmy, dotarcie do większej liczby odbiorców, czy też sposobem na wyrażenie swoich poglądów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.